Profili i Kompanisë -. PRODUKTE China Weicheng METAL CO, LTD

Profili i kompanisë

Wayscan Metal Products Co., Ltd / Weicheng Metal Products Co, Ltd, i quajtur fillimisht si Ninghai Jinmi Pikërisht Fabrika e Makinerisë, është themeluar në vitin 1991 në Ningbo, dhe është i përbërë nga dy njësi biznesi: Kallëp Departamentit dhe Departamentit Autoparts. Departamenti hedh është e specializuar në prodhimin e çelikut të karbonit, aliazh çeliku, çeliku inox, hekur i urtë dhe llojet e tjera të aktrime investimeve dhe aktrime rërë. Departamenti Autoparts është zhvilluar bazuar në aktrime tona dhe përpunimit që nga viti 2009, u përqëndrua në grusht Drejtues dhe Autoparts tjera që lidhen me aktrime. Pas viteve të zhvillimit, Drejtues ynë grusht të mbulojë më shumë se mijëra lloje të modeleve të makinave. duke përfshirë një seri AUDI, FIAT, Hyundai, Opel, Peugeot, Renault, Skoda, Seat dhe VOLKSVAGEN.

Kompania aktualisht punëson 500 njerëz, duke përfshirë inxhinierike dhe personel teknik më shumë se 30. Kompania zë 60.000 metra katrore, sipërfaqe ndërtimi prej 40.000 metra katrore. Tani ne ofrojmë hedh silicë-sol investimeve, qelqi uji hedhjes investimeve, hedh rërë dhe machining, me shërbimet gamë të plotë të dizajnimin e produktit, e bërë myk, Kallëp, Heattreatment, trajtimin e sipërfaqes, Machining, montimi, dhe paketimit. Kompania është tani një prodhim vjetor prej më shumë se 15.000 ton aktrime dhe mbi 1million copë e drejtues Knuckles. Duke këmbëngulur në besimin e cilësisë, kompania është e pajisur me ndryshon e objekteve të kontrollit të cilësisë, includingSpectrometer, zahmet Tester, Metalloscope, elastik Tester, -60 ℃ Ndikimi kontrollor, magnetik detektor, detektor tejzanor, Salt Spray Tester, Automatik CMM, projektues, roundness kontrollor, vrazhdësi Tester dhe Coutourgraph, të gjitha produktet janë testuar në mënyrë rigoroze për të siguruar që të kualifikuar.

Kompania është e vendosur në vend Ninghai, Ningbo City, Provinca Zhejiang, vetëm 2kms nga dalja Ninghai e autostradës, dhe 90 km nga porti Beilun, 60kms nga Aeroporti Ndërkombëtar Ningbo. Me vizionin e kompanisë së "Bëhu i World-Class Metal Parts Furnizuesi!" Wayscan konsumatorëve të mirëpritur ngrohtësisht nga e gjithë bota për të krijuar bashkëpunim afatgjatë të biznesit miqësore me ne!

603879018740993775


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

WhatsApp Online Chat !