• oneye
 • threeuur
 • yta
 • Schmitz Cargobull
 • mic
 • 6dc06caf
 • prodhim

  prodhim

  Ne të përqëndrohet në hartimin dhe zhvillimin e produktit. Ne kemi aftësinë për të punuar me klientët për hartimin dhe zhvillimin e produkteve të hedh.
 • cilësi

  cilësi

  Ne fokus në çdo detaj. 20 vjet, ne kemi qenë të rritur cilësinë e hedhur si ndonjë.
 • klient

  klient

  Ne të përqëndrohet në nevojat e konsumatorëve. Ne nuk jemi vetëm prodhimin e aktrime, por duke zgjeruar vlerën e klientëve tanë.
 • onessd

RRETH NESH

Wayscan Metal Products Co., Ltd / Weicheng Metal Products Co, Ltd, i quajtur fillimisht si Ninghai Jinmi Pikërisht Fabrika e Makinerisë, është themeluar në vitin 1991 në Ningbo, dhe është i përbërë nga dy njësi biznesi: Kallëp Departamentit dhe Departamentit Autoparts. Departamenti hedh është e specializuar në prodhimin e çelikut të karbonit ...

MËSO MË SHUMË

Produkte Featured

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

WhatsApp Online Chat !