Контакт -. Кина Weicheng метални производи копродукции, ООД

Контактирајте не

WAYSCAN METAL PRODUCTS CO., LTD

WEICHENG METAL PRODUCTS CO., LTD

адреса

No.388, Xinghai (N) на патот,

Techonology зона,

Ninghai, Ningbo, Кина, 315.600

Е-пошта

English:

sales@nb-casting.com

sharon@nb-casting.com

Japanese:

tangherong@nb-casting.com

телефон

Tel: 86 -574-65273750

Fax: 86 -574-65357828

Веб-страница

www.wayscan.com

www.nb-casting.com

Сакаат да работат со САД?

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

WhatsApp Online Chat !