• oneye
 • threeuur
 • yta
 • Schmitz Cargobull
 • mic
 • 6dc06caf
 • производство

  производство

  Ние се фокусира на дизајн и развој на производот. Имаме можност да работат со клиенти да се дизајнира и развие кастинг производи.
 • Квалитет

  Квалитет

  Ние се фокусира на секој детал. 20 години, ние сме биле за подобрување на квалитетот на леано како и секој.
 • клиентите

  клиентите

  Ние се фокусира на потребите на клиентите. Ние не сме само производство на лимови, но проширување на вредноста на нашите клиенти.
 • onessd

ЗА НАС

Wayscan метални производи копродукции, Ltd / Weicheng метални производи копродукции, Ltd, кој првично беше наречен како Ninghai Jinmi Токму Машини Фабрика, е основана во 1991 година во Ningbo, и се состои од две деловни единици: Лиење департментот и autoparts департментот. Кастинг Одделот е специјализирана за производство на јаглероден челик ...

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Избрана Производи

Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце

WhatsApp Online Chat !